Bölümümüz
Kadromuz daha da güçlü
Oryantasyon
Beytepe Kampüs
Etkinlikler

2022-2023 Bahar Dönemi akademik kurul toplantımızı gerçekleştirdik. Aramıza yeni katılan Prof. Dr. Elena A. Ünlü, Nurşah Ataş ve Arzu Umarusman'a hoşgeldiniz diyor, aramızdan ayrılan Fatma Badem'e yeni görevinde başarılar diliyoruz. 

 2022-2023 Eğitim- Öğretim yılı Güz dönemi Ana Bilim Dalı- Öğrenci buluşması 19 Ekim 2022 tarihinde  gerçekleştirilmiştir. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz. 

 

Bölümümüz idari personellerinden emekli olan Gültaze Akkan ve görev birimleri değişen Songül Şenli ve Gül Topak için veda & teşekkür buluşmasını gerçekleştirdik. İlgili personellerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı oryantasyon toplantımız aramıza yeni katılan öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

2021-2022 Mezuniyet Törenimiz Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Mehmet Cahit Güran, Dekanımız Sn. Prof. Dr. Şefika Şule Erçetin ve Saygıdeğer Öğretim Elamanlarımızın katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Bölüm ve Fakülte birincisi öğrencimiz Ayça Gökçe ile bölüm ve fakülte ikincisi öğrencimiz Dilay Ülker'e plaketlerini Sn. Rektörümüz takdim etmiştir. Tüm mezunlarımıza bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz.

 

Anabilim dalımız başkanımız Sn. Prof. Dr İsmail Hakkı Mirici koordinatörlüğünde İngiliz Dili Eğitimi olarak program geliştirme sürecimizin ilk toplantısını gerçekleştirdik. Tüm katılımcılara katkıları için teşekkür ederiz.

 

Anabilim dalımız başkanımız Sn. Prof. Dr İsmail Hakkı Mirici koordinatörlüğünde, ELT Yüksek Lisans öğrencilerimizin organize ettiği İşaret Dili Eğitimi Webinar serisi Samet Ünal hocamızın eğitimleriyle tamamlanmıştır. Organize komitesine, Samet Ünal hocamıza ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.