Bölümümüz
Kadromuz daha da güçlü
Oryantasyon
Beytepe Kampüs
Etkinlikler
  • Bölüm Başkanımız Prof. Dr. İsmail Hakkı Mirici, Birleşmiş Milletler'e akredite bir STK olan Dünya Program Geliştiriciler Konseyi'nin (World Council for Curriculum and Instruction-WCCI) Başkanlığına getirilmiştir.  WCCI, adil, barışçıl ve sürdürülebilir bir dünya için çalıṣmalar yapan, dünyada çok sayıda ülkede birimleri olan 50 yıllık köklü bir uluslararası eğitim kuruluşudur.
  • Dr. Öğr. Üyesi Nilüfer CAN DAŞKIN, 3-5 Kasım 2023 tarihleri arasında düzenlenen 21st INGED International ELT Conference'da sözlü sunum yapmıştır. 

                                   

  • Bölüm Baṣkanımız Prof. Dr. İsmail Hakkı MİRİCİ, World Council for Curriculum and Instruction (Dünya Program Geliṣtiriciler Konseyi)'nin 19. Dünya Konferansı Baṣkanlığı görevini üstlenmiṣtir. https://www.wcciworldconference.com/
  • Prof. Dr. Hacer Hande UYSAL, 12 Ekim 2023 tarihinde Yabancı Dil Eğitimi 8. Kurultayı: Yabancı Dil Eğitiminde Dijital Dönem etkinliğine davetli panel konuşmacısı olarak katılmıştır. 

 

  • Bölüm Başkanımız Prof. Dr. İsmail Hakkı MİRİCİ, 19-20 Kasım 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan International Conference on Sustainability in Technological, Environmental, Law, Management, Social and Economic Matters: ICOSTELM 2023, konferansına davetli konuşmacı olarak katılacaktır. 

  • Bölüm Başkanımız Prof. Dr. İsmail Hakkı MİRİCİ, 13-14 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenen İNÖED 2023: Digital Era in Foreign Language Teaching konferansına davetli konuşmacı olarak katılmıştır. 

  • 2023-2024 Akademik Yılı Bölüm Tanıtım Toplantımızı gerçekleştirdik. Aramıza yeni katılan değerli 1.sınıf öğrencilerimize yeniden hoşgeldiniz diyor, öğrenim hayatları boyunca başarılar diliyoruz. 

  • Bölüm Başkanımız Prof. Dr. İsmail Hakkı MİRİCİ, 01-02 Eylül 2023 tarihleri arasında düzenlenen CAPELT: 1st International Cappadocia ELT Conference konferansına davetli konuşmacı olarak katılmıştır. 

  • 2022-2023 Mezuniyet Törenimiz Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Mehmet Cahit Güran, Dekanımız Sn. Prof. Dr. Şefika Şule Erçetin ve Saygıdeğer Öğretim Elamanlarımızın katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Tüm mezunlarımıza bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz.

2022-2023 Bahar Dönemi akademik kurul toplantımızı gerçekleştirdik. Aramıza yeni katılan Prof. Dr. Elena A. Ünlü, Nurşah Ataş ve Arzu Umarusman'a hoşgeldiniz diyor, aramızdan ayrılan Fatma Badem'e yeni görevinde başarılar diliyoruz. 

 2022-2023 Eğitim- Öğretim yılı Güz dönemi Ana Bilim Dalı- Öğrenci buluşması 19 Ekim 2022 tarihinde  gerçekleştirilmiştir. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz. 

 

Bölümümüz idari personellerinden emekli olan Gültaze Akkan ve görev birimleri değişen Songül Şenli ve Gül Topak için veda & teşekkür buluşmasını gerçekleştirdik. İlgili personellerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı oryantasyon toplantımız aramıza yeni katılan öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

2021-2022 Mezuniyet Törenimiz Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Mehmet Cahit Güran, Dekanımız Sn. Prof. Dr. Şefika Şule Erçetin ve Saygıdeğer Öğretim Elamanlarımızın katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Bölüm ve Fakülte birincisi öğrencimiz Ayça Gökçe ile bölüm ve fakülte ikincisi öğrencimiz Dilay Ülker'e plaketlerini Sn. Rektörümüz takdim etmiştir. Tüm mezunlarımıza bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz.

 

Anabilim dalımız başkanımız Sn. Prof. Dr İsmail Hakkı Mirici koordinatörlüğünde İngiliz Dili Eğitimi olarak program geliştirme sürecimizin ilk toplantısını gerçekleştirdik. Tüm katılımcılara katkıları için teşekkür ederiz.

 

Anabilim dalımız başkanımız Sn. Prof. Dr İsmail Hakkı Mirici koordinatörlüğünde, ELT Yüksek Lisans öğrencilerimizin organize ettiği İşaret Dili Eğitimi Webinar serisi Samet Ünal hocamızın eğitimleriyle tamamlanmıştır. Organize komitesine, Samet Ünal hocamıza ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.